TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ PRO SLAVNOSTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ PRO SLAVNOSTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Před Vámi je důležitá událost, na které chcete vypadat elegantně a žensky? Váháte, co si obléknout, když Vaše těhotenské bříško už se rozhodně nedá utajit? Nebojte se, i nastávající maminka může ve svém oblečení „zářit na červeném koberci“ a my Vám poradíme, jak!

Slavností těhotenské oblečení

NEBOJTE SE SLAVNOSTNÍCH ŠATŮ

Dostala jste pozvánku na slavnostní hostinu, ples, svatbu či jedinečné setkání s přáteli? A nyní řešíte, co si obléknout, aby to odpovídalo situaci, a vy jste se zároveň cítila dobře? Nebojte se společenských šatů – šaty dokonale přizpůsobené potřebám a nárokům měnící se těhotenské postavy Vám dodají nejen potřebnou eleganci a slavnostní vzhled, ale také pořádný kus sebevědomí. Dobře padnoucí těhotenské šaty umožní Vašemu bříšku decentně vyniknout a roztomile Vás odlišit od běžné společenské módy.  

ŠATY, KTERÉ VÁM BUDOU SLUŠET

Šaty jsou určitě nejvíce ženskou součástí oblečení. Jako nastávající maminka si, můžete vybrat z velkého množství variant délek, barev, vzorů, materiálů i střihů. I pro slavnostní a speciální společenské příležitosti je dnes již v těhotenské módě opravdu z čeho vybírat.

                             Šaty Recia:                                                                 Šaty Mojry:                                       Šaty Dots:
Těhotenské šatyTěhotenské šaty Těhotenské šaty

Ať už zvolíte šaty delší nebo ke kolenům, je důležité se zaměřit na to, aby měly střih přizpůsobený rostoucímu bříšku a vytvářely jemně zdůrazněnou těhotenskou křivku Vaší postavy. K tomu slouží řasení pod prsy, doplněné často ozdobnou stuhou nebo zřaseným křížením látek s praktickou funkcí pro kojení. Nemusíte se tak obávat, že by nákup slavnostních šatů byla investice pro jedno použití. Můžete volit koktejlové šaty, které kopírují křivky Vašeho těla nebo naopak volnější střihy do A, či maxi šaty na zem.

                              Šaty Tilda:                                                                 Šaty Maxi:                                                                         Šaty Duo:
Těhotenské šaty Těhotenské šaty Těhotenské šaty
A samozřejmě jsou zde i šaty pro speciální příležitost, jakou je svatba.

                  Svatební šaty Natalia:                                                                 Šaty Amber:                                          Šaty Lace růžové:

Těhotenské šaty Natalie Těhotenské šaty Amber Těhotenské šaty Lace
 

All comments