MÓDNÍ TYPY PRO TĚHULKY SPORTOVKYNĚ

MÓDNÍ TYPY PRO TĚHULKY SPORTOVKYNĚ

 TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ VE SPORTOVNÍM STYLU

Pokud jste byla zvyklá hodně sportovat, žít aktivně a ráda jste trávila hodně času v přírodě, pak není důvod se těchto aktivit v těhotenství vzdávat. Jen je třeba přizpůsobit míru a typ zátěže tomu, jak se cítíte a v jaké jste fázi těhotenství. K tomu Vám jistě pomůže i vhodné sportovní a volnočasové oblečení.

SPORTOVNĚ A PŘITOM SLUŠIVĚ

Těhotenské volnočasové oblečení však nemusí vždy znamenat obří velikosti, vytahané tepláky a neforemné mikiny. Sportovní těhotenská móda má svá vlastní pravidla pro padnoucí a slušivé oblečení, které poroste s Vámi, aniž byste vypadala jako navlečená v pytli

Pohodlné kalhoty jsou pro těhotenství základ. Musí dobře sedět na bříšku, netlačit a být dostatečně pružné, aby rostly s Vámi. Volnost pohybu je důležitá!


Legíny
jsou prostě dokonalý vynález. Nesmějí chybět v šatníku žádné ženy, natož té těhotné. A u sportovkyň to platí dvojnásob. Poskytují pohodlí, eleganci a zároveň univerzální kombinovatelnost nejen pro sportovní outfity.

Příjemná mikina nebo sportovní tunika se hodí vždycky, i když nejste zrovna sporťačka. Zajistí pohodlí, teplo, volnost pohybu a pocit pohody.

Aktivní těhotenství

All comments