JAK SE CO NEJLÉPE OBLÉCT V TĚHOTENSTVÍ DO ZAMĚSTNÁNÍ

JAK SE CO NEJLÉPE OBLÉCT V TĚHOTENSTVÍ DO ZAMĚSTNÁNÍ

Dnešní moderní ženy jsou zvyklé být aktivní a zastávají mnoho důležitých pozic ve svém zaměstnání či podnikání. A co by to bylo za ženu, kdyby se nechtěla elegantně a zajímavě oblékat při každodenním kontaktu s lidmi. Co však dělat, když čekáte miminko a postava se začíná měnit každým dnem?


DŮLEŽITÝ JE DOBRÝ ZÁKLAD

Šatník sestavený pro těhotnou „bussines ženu“ musí mít především dobrý základ z několika neutrálních kousků, ke kterým je možno kombinovat další oblečení již dle aktuální situace a potřeby. Sukně Coco , Košile Orto , Kalhoty Corte, Halenka Solange II, šaty Enea. Pro volnější pracovní den v kanceláři, pro důležitou poradu se šéfem, pro prezentaci u klienta či služební cestu – v našem obchodě Móda TaLeTi si bezpečně vyberete univerzální základ svého pracovního těhotenského šatníku.


ZA PRVÉ, ZA DRUHÉ, ZA TŘETÍ - HLAVNĚ POHODLNĚ

Pokud trávíte ve svém zaměstnání více času v kanceláři, při obchodních schůzkách či na cestách v autě, je zapotřebí se při výběru nového oblečení zaměřit především na to, aby bylo co nejvíce pohodlné a neutlačovalo, či příliš nezaškrcovalo Vaše tělo ani po mnoha hodinách nošení. Proto se zaměřujte na opravdu dobré těhotenské střihy, vysoce elastické materiály a také příjemné, prodyšné látky. Dobrý střih se pozná tím, že roste s Vaším bříškem a vy stále vypadáte elegantně a cítíte se volně.

                                Šaty Ivon:                                                                         Šaty Blufi:                                                                        Kalhoty Jarlo:

Ivon Blufi JarloELEGANTNĚ TĚHOTNÁ I V PRÁCI

Možná že právě v období těhotenství zatoužíte vypadat více žensky, tím spíše, pokud jste hodně mezi lidmi. Dopřejte si skutečně padnoucí, ženské a funkční těhotenské oblečení, které Vám dodá vždy kousek sebevědomí navíc, i když bude Váš pracovní den náročný. 

                                  Halenka Soft:                                                                Sukně Krabi:                                                                      Halenka Alaja:

Soft¨Krabi Alaja

 

All comments