KDY JE ČAS NA NÁKUP TĚHOTENSKÝCH KALHOT

KDY JE ČAS NA NÁKUP TĚHOTENSKÝCH KALHOTJak ten čas letí! Vaše postava se mění stále výrazněji a začínáte řešit mnoho různých otázek. Někdy nastávají pochybnosti o vzhledu, o patřičnosti vašeho starého oblečení, do něhož se snažíte stále ještě vejít. Takže  "co na sebe"?  je každodenním problémem. Často ženy nechtějí investovat do nového těhotenského oblečení, protože si myslí, že se to jednoduše nevyplatí. Stačí si ale uvědomit, že devět měsíců není zrovna krátká doba a pokud si je chcete co nejvíce užít ať už ve svém zaměstnání, ve volném čase či při různých společenských akcích, potřebujete se cítit pohodlně, moderně a svá. Navíc je dnes těhotenská móda velmi praktická a výrobci myslí na to, aby se jednotlivé kousky daly využít i v období po porodu a také při kojení.

TĚHOTENSKÉ KALHOTY - ZÁKLAD ŠATNÍKU !!! 

Těhotenské kalhotyPryč jsou doby vytahaných tepláků či neforemných lacláčů, které těhotným ženám na sebevědomí a ženskosti rozhodně nepřidaly. Dnes je na výběr z mnoha typů, střihů, délek, materiálů a samozřejmě barev těhotenských kalhot. Již krátký pohled do naší kalhotové sekce na e-shopu Móda TaLeTi Vás nenechá na pochybách, že si určitě pro sebe vyberete to pravé: pohodlné a zároveň stylové těhotenské kalhoty Pedro, kalhoty Corte, těhotenské rifle Margo nebo Alos , klasické " lacláče" Paso nebo  kraťasy Mezo, Capri. Zvýšený pás nebo naopak snížená pasová linie, vždy však v pružném provedení s možností upravit si obvod podle právě aktuální velikosti. A pozor, málem bychom zapomněli na leginy - jedinečný kus oblečení, který má široké využití a uspokojí svou pohodlností i ženy, které se jinak do kalhot nehrnou :-)

                                    Kalhoty Rodez:                                                                             Rifle Renar:                                                  Leginy Karen: 

RodezRenarKaren

TAKŽE OTÁZKA NEZNÍ "JESTLI" ale "KDY" ?

Jakmile žena zjistí, že je těhotná a začne uvažovat o pořízení speciálního těhotenského oblečení, chce samozřejmě vědět, kdy je ten nejlepší čas pro nákup. Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, protože každá žena je jiná a u každé ženy probíhají fyzické změny individuálním tempem. Takže spíše bychom se měly orientovat podle jasného signálu našeho vlastního těla - tedy jak se v současném oblečení cítíme.  Bolest či zařezávání kalhot v oblasti břicha při ohýbání či sezení, nepohodlí nebo nepříjemný tlak při oblékání, pocit, že se v kalhotech nemůžeme volně hýbat a nohavice nás omezují svou těsností při chůzi, to jsou jasné signály pro změnu a nákup vhodného oblečení. Spousta žen řeší nákup těhotenských kalhot již kolem 3 měsíce, kdy se již přestanou " cítit" ve svých vlastních, ale obecně se největší skoky ve změně postavy udějí kolem 5-6 měsíce těhotenství a tak můžete počítat, že nejpozději v tomto období se vyplatí dopřát si čas na nákup toho správného mateřského oblečení právě pro Vás. 

All comments